Bavím se s lidmi a téměř všichni řeší stejný problém.

V zaměstnání je to nebaví, uvažují o podnikání, ale neví v čem a jak. Někteří zkouší podnikat, někteří podnikají několik let, ale nejde to, jak by si přáli, nevydělávají a jsou zklamaní.

Chápu to. Mé zkušenosti byly zpočátku naprosto stejné.

Možná taky toužíte po SMYSLUPLNÉM PODNIKÁNÍ, které pozitivně mění lidské životy, nebo i celý svět... Ale jste na vše sami a zdá se, že při rodině to nikdy nezvládnete.

Léta jsem pracovala sama. Vzdělávala jsem se, makala jsem na sobě i na budování svého podnikání. Léta dřiny končily únavou a vyhořením. Žádné velké příjmy se nekonaly a já přemýšlela o tom, jestli se zaměstnám. Ale když už jednou zažijete výhody podnikání, tak se jich těžce vzdáváte. A dnes jsem ráda, že jsem to nevzdala. Vznikl tak krásný projekt společného podnikání.

Jestli máte podnikatelského ducha a touhu něco dokázat, můžete si i vy  svou vlastní cestu seberealizace najít v projektu jehož důležitou součástí je týmová práce.

Skvělé věci nikdy nedokáže jeden člověk, ale tým

– Steve Jobs

I VY MŮŽETE úspěšně podnikat a dosáhnout
vnitřní naplnění a finanční svobodu.

Práce v našem projektu je právě pro vás, pokud chcete dělat smysluplnou práci a na podnikání nechcete být sami, máte rádi lidi a chcete žít v souladu se svým vnitřním nastavením.

Co mi práce v týmu přinese?

Lidi v našem týmu zažívají svobodu, volnost, zábavu, radost, ocenění. To, na čem stavíme úspěch je spolupráce. Právě týmová práce je alfou a omegou úspěchu a vysokých finančních odměn. Naším cílem je dát vám šanci najít si styl podnikání, ve kterém využijete právě vaše talenty. Budete se pak cítit jako ryba ve vodě.

Co když nemám s podnikáním zkušenosti a nevím jak na to?

Je možná dobře, když nemáte zkušenosti. Veškeré know-how dostanete a lidi v týmu vám pomůžou. Určitě jste v něčem výjimečný/á a můžete se stát odborníkem nebo expertem na danou oblast, která vás baví a naplňuje. Stačí objevit váš skrytý potenciál. Pak jde s týmem všechno snadněji.

Jak to probíhá, když se rozhodnu s vámi spolupracovat?

Nejprve Vás seznámíme s naším projektem. Pokud se pro něj zapálíte tak jako my, jste náš člověk. Ze začátku nevyžadujeme živnostenský list. Své podnikání můžete s námi v klidu rozběhnout a pak, až si budete jistí, můžete svůj byznys spustit naplno.
Získáte tím čas, kdy se nemusíte vzdávat své dosavadní práce, tedy i příjmu, který vás momentálně živí. Záleží nám na tom, abyste ještě před tím, než začnete podnikat, znali své hodnoty, vášně i talenty. Proto Vás ze začátku povedeme k sebepoznání, což nám pomůže lépe nalézt Vaši vlastní cestu seberealizace.
Probíhá to formou osobního koučingu a na společných týmových akcích.

Jakou mám záruku, že budu dobře vydělávat?

100% záruku vám nikdo nedá. Ale můžeme vám garantovat, že s prázdnou neodejdete. Budete se podílet na společných online kampaních. A ty děláme proto, aby nám přiváděly nové zákazníky. Zákazníci se pak dělí spravedlivě mezi členy týmu. A spokojení zákazníci přinášejí peníze.
Ale ještě před tím, než přijde na počítání peněz, projdete oblastí sebepoznání, kde se dozvíte, kdo jste, poznáte své talenty a hodnoty. Časem získáte ve spolupráci s námi zkušenosti, know-how a vzdělání.

Jak velké příjmy můžu očekávat?

V málo kterém podnikání se peníze sypou hned první měsíc. Všechno chce svůj čas. Více než na rychlé výdělky se zaměřujeme na zajištění pravidelného a stabilního příjmu. Stabilita je pro nás důležitá z dlouhodobého hlediska.
Ze začátku se příjem obvykle pohybuje mezi 1500 až 3000 Kč za měsíc. Ale výjimkou nemusí být ani 40000 Kč. Po několika měsících příjem začne příjemně růst. Po roce se pravidelné příjmy můžou pohybovat v řádu několika desetitisíců.
Jak rychle se výše vašeho příjmu bude zvedat, bude záležet na několika faktorech. Například i na množství času, který budete budování svého byznysu ochotni a schopni věnovat.

A co když se rozhodnu z vašeho projektu odejít?

Z projektu můžete odejít kdykoli po vzájemné dohodě.

Můžu v projektu uspět, i když si myslím, že podnikání není pro mne?

Ano, můžete. Združuji lidi, kteří si chtějí plnit své sny. Hledají formu a styl práce, který jim nejvíc vyhovuje a ve kterém se můžou cítit jako ryba ve vodě. A hlavně, v podnikání nechtějí být sami. Týmová práce je pro ně alfou a omegou jejich úspěchu a vysokých finančních odměn. Určitě jste v něčem výjímeční a můžete se stát odborníkem nebo expertem na oblast, která vás baví a naplňuje. Stačí objevit svůj skrytý potenciál. Pak jde s týmem všechno snadněji.

O čem je náš projekt

O ekologii, o stromech, o udržitelnosti, ale taky o penězích. Není nám jedno v jakém stavu zanecháme planetu našim dětem. Proto sázíme stromy, vracíme zvířatům jejich přirozené prostředí a lidem umožňujeme vydělávat.

Práce v projektu zahrnuje mnoho různých rolí a činností, různé strategie a je postavená na práci lidí v týmu. Podstatou je vybrat pro každého člena týmu roli zahrnující úkoly, které mu budou ušity na míru. Každý má jiné talenty a silné stránky a každý má své vášně někde jinde. Je nutné, aby si člověk našel činnosti, které ho budou naplňovat a bude je dělat s radostí. Láska k činnosti je totiž zárukou úspěchu.

V našem společném podnikání jsou u lidí zohledněny talenty, silné stránky a vášně. Pak může fungovat synergie a vznikne tím podnikatelský prostor, kde to prostě frčí.

Je to jako když utvoříte z puzzle krásný obraz. Proto každý člen týmu musí nejprve projít cestou sebepoznání. Objevit své skryté talenty a vášně. Když se člověk nezná, nemůže si pak najít pro sebe tu vhodnou, řekla bych až životní, roli.

Podnikání je rozhodnutí, ke kterému potřebujete odvahu. Je to výstup z komfortní zóny. Ne vždy dokáže být člověk tak odhodlaný něco takového udělat, ne vždy ví, co je potřeba udělat a někdy nemá podporu okolí nebo svých blízkých. To je pak všechno mnohem těžší.

Na druhé straně, podnikání dokáže dát člověku svobodu a životu křídla.

Jsem tu proto, aby se člověk mohl nejdřív dobře poznat, a pak v týmu dalších lidí rozkvést nejen on sám, ale taky jeho vlastní podnikání v našem společném byznysovém projektu.

Jaká je moje vize?

Mojí vizí je přispět k tvorbě světa, kde práce je dobře placená zábava. Mým záměrem je sestavit špičkový tým z lidí, kteří znají své hodnoty, vášně, silné stránky alias talenty, které naplno uplatňují v činnostech, které je baví. Svými talenty se vzájemně doplňují a tím jako tým dosahují lepších pracovních výsledků i vyšších peněžitých odměn. Díky této síle můžeme společně tvořit a rychleji naplňovat své sny a pozitivním způsobem ovlivňovat zdraví planety a životy lidí.

Proč práce v týmu?

Týmová práce přináší řadu synergických efektů. V týmu jsou lidé různých znalostí, schopností a dovedností. Každý dělá primárně, co ho baví a naplňuje, tedy v čem se realizuje. Tím se kompetence vzájemně doplňují. Optimální je stav, kdy jsou v týmu zastoupeny různé typy osobností s různými dovednostmi. Například:

  • Produktový typ
  • Zákaznický typ
  • Marketingový typ
  • Organizační typ
  • Vizionář
…a mnoho dalších včetně kombinací výše uvedeného.
Každý tak má možnost zastávat vzájemně se doplňující týmovou roli. Každý má šanci najít si v „jednom“ podnikání ty „vlastní“ činnosti, které ladí s jeho talenty a které jej tak naplňují.

Jaké principy uplatňujeme v projektu?

Projekt propojuje sílu víceúrovňového marketingu (MLM) s moderním online marketingem. Principy MLM umožňují díky geometrické řadě nejen spravedlivé. ale i finančně zajímavé odměňování pro všechny. Moderní online marketing nabízí širokou škálu technických nástrojů a možností, jak získat nové zákazníky téměř po celém světě. Propojení těchto dvou geniálních systémů umožňuje naprosto nové a moderní pojětí síťového marketingu.

Budu muset prodávat?

Většinou se MLM podnikání zakládá na prodeji nějaké služby nebo produktu. I v našem projektu se prodávají produkty i služby. Výjimečnost práce v týmu tkví v tom, že zákonitě ne každý z týmu musí prodávat tak, jak to zná z jiných obchodních společností. Jde o tým sladěných lidí, kteří spolu tvoří celek. Můžeme to nazvat firmou, sítí, společností, nebo pobočkou… jakkoli. Jednoduše řečeno, jde o partu lidí, kteří se společně podílejí na aktivitách vedoucích k prodeji. Jen každý jiným způsobem. A provize z prodeje má prostě každý. Takže, pokud u vás zjistíme, že neoplýváte talenty, potřebnými k prodeji, najdeme pro vás jinou činnost, která vám bude více sedět. Nicméně, každý z nás potřebuje do nějaké míry jít s kůží na trh.
Dneska žije naprostá většina potenciálních zákazníků více či méně v online světě, na sociálních sítích, v různých zájmových skupinách a podobně. Tyto prostředky nabízejí úžasné možnosti prodeje.
Například někdo se podílí na tvorbě online kampaní nebo videí, na jejich přípravě, stříhání a dolaďování. Jiní zase stojí před tou kamerou a jiní to režírují. Někdo jiný dělá copywriting, reklamu, nebo tvoří prodejní stránky a někdo další komunikuje se zákazníky… Je to opravdu různé. Například tvůrce videí opravdu nemusí nic prodávat. Na prodeji se podílí jiným druhem práce.

Bojíte se selhání a neúspěchu v podnikání?​

Pomůžu vám objevit a rozvinout váš potenciál, dělat práci vašich snů a stát se TOP expertem ve vaší oblíbené činnosti. Stanete se pak opravdu úspěšným.

Chcete rychlejší a spolehlivější cestu k budování byznysu? Získejte podporu od někoho, kdo už prošel dlouhou cestu a ví, co podnikání obnáší. Přidejte se k nám do týmu.

Získáte pomocnou ruku, podporu, povzbuzení a parťáky. Můžete se nechat provést oblastí sebepoznání a nastartovat vaše radostné a úspěšné podnikání! Budu Vás vést, budu Vaší oporou, budu Vaším mentorem.

Líbí se vám to? Možná jste to právě Vy a vaše dovednosti, které nám v týmu chybí.

Vyplňte prosím následující dotazník. Po odeslání dotazníku vás budu kontaktovat a společně projdeme oblasti vašeho zájmu. Konzultace je nezávazná pro obě strany.

Děkuji za váš zájem a těším se na vás.

Marta Věncková, koučka, školitelka a motivátorka, autorka projektu Podnikání hrou

Děkuji.