Objevte
a žijte svět,

kde práce je dobře placená zábava

Také se vám někdy stalo, že jste si doma říkali „Proč jsem to udělal/a?“ nebo, „Proč jsem to neudělal/a?“

Možná, že i vy jste někdy zažili pocit nespokojenosti v životě, nebo se potkali s únavou a vyhořením.

V zaměstnání nebo v byznyse to nejde tak, jak si přejete. Nejste spokojeni s platem, cítíte, že máte na víc. Nestíháte a okolí vás štve.

Chcete vědět proč? Čtěte dále.

Jak podnikat s vášní a nadhledem

Jak si vytvořit životní styl, který vás bude nejen dobře živit, ale i bavit?

Po pěti letech podnikání jsem najednou zjistila, že se cítím být zoufalcem. Ano, byla jsem zoufalec, který se snaží někoho napodobit, aby něco dokázal. Dělá něco, co vlastně dělat NECHCE! Žije podle očekávání společnosti a svých blízkých.

Měla jsem sen o dobře placené práci s dostatkem volna pro sebe, ve kterém si užívám čas s přáteli, rodinou a věnuji se svým koníčkům. Chtěla jsem dělat, co mne bude naplňovat a dávat mi smysl, kde bych mohla uplatnit své talenty, nápady, kreativitu a prospět tak něčím lidem a světu. Bohužel jsem dlouho běžela jenom uspěchaný krysí závod s nekončící myšlenkou na zítřek, který už konečně přinese to štěstí. Nic takového se ale nedělo.

„Tím nejkrásnějším osudem, tím největším štěstím, které může člověka potkat, je, že dostává zaplaceno za to, co vášnivě zbožňuje.“

Nyní mi dovolte, zeptat se vás:

Máte strach a bojíte se selhání a neúspěchu v podnikání?

Nebo jste se s neúspěchem již potýkali a schází vám vnitřní jistota?

Dle průzkumu přes 62 % lidí sní o tom, že v budoucnu rozjedou vlastní podnikání. Drtivá většina o tom jenom sní. Méně lidí vůbec neuspějí a jenom 9% lidí v ČR v podnikání zůstává.

Možná, že i vy jste v minulosti udělali rozhodnutí stát se úspěšným a svobodným člověkem.

Vstoupili jste do světa MLM podnikání. Dělali jste, co vám radili ostatní, ale zdá se, že vám nic nefungovalo, jak jste si přáli, nebo jak vám někdo sliboval. Úspěch nepřicházel a zůstala vám jen hořká příchuť práce, která vás nebavila. A možná jste navíc přišli o nějaké peníze či dokonce o přátele.

Naprosto chápu vaše rozčarování. Za sebou již nejspíš máte obrovský kus cesty, věnovali jste tomu mnoho času. Všechno s nevalnými výsledky.

Jakých 7 chyb se lidé v MLM společnostech dopouštějí.

Tyto chyby doslova brání v dosažení úspěchu, dobrého pocitu z práce a také dosažení velice zajímavého peněžitého výdělku.

Jde to i jinak!

Chcete si být už konečně jisti, že jdete tím správným směrem, chcete zabezpečit rodinu i sebe, mít správné know-how a dobré vedení, dobře vydělávat, trávit měsíce na dovolené, vybudovat tým spolupracovníků, kteří s radostí šíří vaše myšlenky nebo celé vize dál?

Proč se mnou?

Všechno se točí kolem šťastného a spokojeného života, který chci žít. Proto studuji a pak pracuji na kariéře. Neustále za něčím jdu, něčehco dosahuji, pořizuji a potřebuji víc a víc vydělat. Ano, potřebuji peníze, protože chci, dům, rodinu, chci cestovat, poznávat další lidi, chci se věnovat svým koníčkům a přetvářet se v lepšího člověka, ale hlavně, chci být svobodným člověkem!

Zobrazit celý příběh...

95 % lidí nedosáhne v životě úspěchu, protože nevědí, co chtějí a nevědí jak na to.

Trh se neustále mění. To co fungovalo v MLM podnikání před pár lety, dnes už fungovat nemusí. Už nestačí jenom s nadšením a s produkty jít mezi lidi.

Proč lidé nedosáhnou úspěchu v MLM?

 • Protože dělají práci, která je NEBAVÍ
 • Protože se učí dovednostem, které nesouzní s jejími silnými stránkami alias talenty
 • Protože se snaží jenom prodávat a nehledají svoji expertní oblast

Radost z činností a dosažených výsledků přichází až po sebepoznání. Tam se taky ukrývá i smysl života neboli štěstí.

Řešením dosáhnutí úspěchu je účinná a efektivní strategie, která vychází z mé vlastní zkušenosti s budováním MLM podnikání.

Odhalím tady 5 nejdůležitějších kroků k dosažení úspěchu:

Mojí vizí je přispět k tvorbě světa, kde práce je dobře placená zábava. Mým záměrem je sestavit špičkový tým lidí, kteří budou znát své hodnoty, vášně, silné stránky alias talenty, které budou naplno uplatňovat v činnostech, které je baví. Svými talenty se vzájemně doplňují a tím pádem jako tým, dosahují větších pracovních výsledků i peněžitých odměn. Díky této síle můžeme společně tvořit a rychleji naplňovat své sny a měnit svět kolem nás.

Skvělé věci nikdy neodkáže jeden člověk, ale tým

–   Steve Jobs

Každý z nás má vášeň někde jinde. Jsme odlišní svými talenty, ve kterých vynikáme. To je přesně důvod, proč nám některé věci jdou a jiné ne. Proč nás něco extrémně baví a něco ne. Pokud děláme práci, která nás nebaví, popíráme tím své JÁ, popíráme tím své dary – talenty.

„Svět je plný kopií, ale jenom originály píšou historii“  říká Jan Mühlfeit a dodává:

„I v MLM společnostech můžete být svým ORIGINÁLEM!“

já a Jan Mühlfeit

Kde je vaše oblast, ve které snadněji dosáhnete úspěch a štěstí,
prozradí vaše vášně a talenty.

Pomůžu Vám

Pomůžu vám objevit a rozvinout váš potenciál, dělat práci vašich snů a stát se TOP expertem ve vaší oblíbené činnosti. Stanete se pak opravdu úspěšným.

Jak skutečně uspět v MLM podnikání?

Vytvořila jsem pro vás koncept 6 kroků, které vám pomůžou dosáhnout cíle:

 1. Celodenní seminář: „Jak snadněji dosahovat výsledků a spokojenosti v životě“
 2. Hlubší práce na sebepoznání – osobní práce s talenty a vášněmi
 3. Aplikace osobních talentů do praxe – jste expert, lídr nebo pečovatel…?
 4. Vstupní brána do podnikání
 5. Děláte, co vás baví a vyděláváte
 6. Žijete svůj sen – svůj vysněný životní styl

Tento koncept zajistí, že se pro byznys v MLM rozhodnete až tehdy, když si budete 100% jistí, že jste našli přesně tu oblast a činnost, ve které uplatníte svůj potenciál. Vyhnete se tím zklamání ze selhání.

Co ve spolupráci se mnou získáte:

Co ještě se naučíte:

Představuji vám moji pracovní vizi pro tým:

vize: do 3 let 100000 Kč měsíčně

Chcete BONUS?

Je jím garance.

GARANTUJI vám, že i když se rozhodnete nevstoupit do světa MLM podnikání, tento koncept vám otevře dveře ke správné cestě za štěstím. Projít tímto konceptem bude vaše nejlepší investice na cestě vašim životem.

Klíčová je totiž správná cesta ke štěstí, koncept kterým projdete vám ji pomůže najít.

Nejčastější dotazy:

Každý jsme v něčem výjimečný. Otázkou je jen, v čem. A to je potřeba najít. Pak se práce stane hrou.

Většina lidí se bojí a nepodniká v síťovém marketingu právě proto, že si myslí, že budou muset neustále prodávat produkty. Síťový marketing dává hodně možností a je mnoho cest, jak s ním pracovat. Prodej produktů je samozřejmě jednou z cest. Ale já osobně tvrdím, že pokud člověk pracující v síťovém marketingu primárně prodává produkty, tak nepochopil podstatu síťového marketingu a jeho obrovské možnosti! Tito lidé si můžou díky SM přivydělat nějaké peníze a užívat několik dalších menších nebo i větších výhod, ale jen těžko dosahují vysněných cílů, pokud je vůbec mají, což je velká škoda.

Prodej je součástí našeho bytí. Prodáváme vždy a všude. Prodáváme své dovednosti, výtvory, nadšení, čas, své myšlenky… Jde tedy více o způsob prodeje a ten může být různý. Ušitý přesně vám na míru. Se mnou pracujete v týmu, kde každý přispívá svými talenty a vzájemně se tím lidé doplňují. Pokud vám prodej nesedí, určitě máte jiné schopnosti a dovednosti, ve kterých jste prostě hvězda. Pomůžete tím ostatním a ostatní pomůžou vám.

Týmová práce přináší řadu synergických efektů. V týmu jsou lidé různých znalostí, schopností a dovedností. Každý dělá primárně, co ho baví a naplňuje tedy v čem se realizuje.. Tím se kompetence vzájemně doplňují. Optimální je stav, kdy jsou v týmu zastoupeny různé typy osobností s různými dovednostmi.

Například:

 • Produktový typ – odborník, který „zná odpověď na každou otázku“ ohledně produktů
 • Zákaznický typ – starostlivý a empatický člověk, který dokáže naslouchat zákazníkům a poradit jim tím správným způsobem
 • Marketingový typ – člověk, který sleduje vývoj trhu a rád tvoří obsah pro sociální média a podobně
 • Organizační typ – člověk, který má rád větší akce, baví ho organizace přednášek, ochutnávek, praktických prezentací, technických seminářů atd.
 • Vizionář – člověk, který rád sní a vidí různé možnosti, které budoucnost může přinést. Rád vymýšlí nové projekty. Dokáže lidem předat nadšení pro věc.
 • …a mnoho dalších včetně kombinací výše uvedeného

 

Každý tak má možnost zastávat vzájemně se doplňující týmovou roli. Každý má šanci najít si v „jedném“ podnikání ty „vlastní“ činnosti, které ladí s jeho talenty a které jej tak naplňují,.

Smyslem tohoto podnikání je přispět k tvorbě světa, kde jsou lidé šťastnější a zdravší.

Pro lidi, kteří nějakým způsobem tzv. „propadli“ zdravému životnímu stylu. Naše zájmy a společná práce nás vzájemně pomůže propojit a můžeme tak vytvořit úžasnou síť spokojených a šťastných zákazníků.

Do podnikání může vstoupit každý, kdo se chce stát fanouškem zdravého a spokojeného života a šířit správné myšlenky dál.

Kdy si začnete plnit své sny, když ne dnes?

Obklopujte se lidmi, kteří mají rádi život, sebe a svou práci. Přidejte se k nám!

Mé krédo je: „Miluj práci, kterou děláš – dělej práci, kterou miluješ.“

Obklopuji se lidmi, kteří mají rádi život, sebe a svou práci. Jednoduše řečeno – jsou šťastní. Ke štěstí patří také štědré ohodnocení, pevné zdraví, vztahy plné lásky a duševní stránka života. Dnes umožňuji lidem svobodně podnikat a růst ve spolupráci s nejlepšími školiteli, dělat smysluplnou práci, vytvářet hodnoty, budovat svoji značku, obklopovat se úspěšnými, inspirativními lidmi. A tím měním svět! A to mne baví!

Marta Věncková, koučka, školitelka a motivátorka, autorka projektu Podnikání hrou

Pomoz projektu a dej o něm vědět dalším lidem.

Děkuji.