Zdá se Vám, že přešlapujete na místě?

Jste unavení všedností života?

Potřebujete nové podněty - restart?

Naučte se myslet jinak a změňte svůj život!

Co mají společného úspěch a štěstí? A jak nám k tomu dokáže pomoct myslet jinak?

To jsou otázky, na které najdete odpověď.

Získáte vnitřní sílu, protože budete znát svou „vnitřní ústavu“, díky které se budete umět v životě správně rozhodovat. Zmizí vaše dilemata, které vás obíraly nejen o čas ale i o energii. Objevíte sami sebe, své touhy, své vášně, smysl svého života...

Protože jedině člověk, který dobře zná své hodnoty a žije v souladu s nimi, může být v životě opravdu šťastný.

Všichni, nebo alespoň většina lidí chce svůj život prožít hezky a mít se jednoduše dobře. Dnešní společnost je ale více zaměřená na hédonizmus, tj. na pocity slasti. Lidé se chtějí bavit, oddávat se požitkářství a pokud možno nic neřešit. Jednak to tak zcela a jednoduše nejde a i kdyby, všechno to jsou velice pomíjivé věci, krátkodobé pocity, na které si zvykneme, nebo které rychle vyprchají a mnohdy zůstává po nich v duši ještě větší prázdno. Které máme potřebu opět zaplácat dalším požitkem. Tohle ale nenavozuje stabilní pocit štěstí.

Potřebujete myslet jinak. Jinak než většina. Potřebujete vystoupit z řady.

Proč slavní lidé dokázali neobyčejné věci a vytvořili nové hodnoty? Například Albert Einstain, Steve Jobs, Elon Musk... Protože mysleli jinak!

Co to znamená? To znamená, že objevili sami sebe, své touhy, své vášně… a šli za nimi! To co dělali, za čím šli, jim dávalo smysl.

Současná společnost se nás snaží vměstnat do standardizovaných „krychlilček“, které naplánoval někdo jiný. A my tak zapomínáme na naše hodnoty, touhy a sny a ztrácíme smysl a radost ze života… Tento workshop má za cíl probudit ve vás vaše touhy a hlavně uvědomit si, že je můžete realizovat… a začít musíte tím, že budete myslet jinak!

myslete jinak

Aktuální termíny:

Úterý 30. ledna 2018, 17:30 - 20:30 - Praha

Středa 14. února 2018, 17:30 - 20:30 - Praha

Další termíny budou brzy následovat...

 

Místo si rezervujte zde!

 

Témata:

  • pyramida žití
  • žebříček nejdůležitějších životních hodnot
  • obchod s vlastním životem a časem
  • terapie reality
  • schody k úspěchu
  • nástroj pro realizaci našich hodnot
  • čas jako emoce

 

Na Workshop se můžete přihlásit zde!