Test talentů CliftonStrengths®

Chcete být úspěšní a šťastní v osobním i pracovním životě?

Mezi nejstarobylejší slova, která se objevují v historii naší kultury, patří poučka vytesaná nad vchodem do delfské věštírny:

„Poznej sám sebe.“

Od té doby filozofové opakovali tento pokyn jako podmínku šťastného života.

Někteří z nás se rodí s mimořádnou fyzickou silou, jiní s většími schopnostmi vizualizovat si předměty v prostoru, někteří si bez námahy dokážou zapamatovat hudbu a jiní zase mají fotografickou paměť na čísla.

Všem nám bylo požehnáno nějakými zvláštními dary.

Můžeme je nazvat talenty, nebo přirozenými schopnostmi. Pokud tyto talenty odhalíme a začneme s nimi pracovat, snadněji dosáhneme v osobním i pracovním životě úspěch a štěstí.

Bohužel většina z nás používá jen malou část svých přirozených schopností a možná ani nikdy nezjistí, čeho jsou doopravdy schopni.

Zjistěte v čem jste nejlepší a plně se v životě realizujte!

V roce 1998 začal americký tým vědců z Gallupu pod vedením Donalda O. Cliftona a Toma Ratha aplikovat výsledky svých studií o talentech. Na základě 40letého výzkumu nejúspěšnějších lidí planety bylo sestaveno 34 základních talentů, které lze v různé míře najít u každého člověka a které, pokud je objevíme a rozvineme, nasměrují náš život tím správným směrem ke štěstí a úspěchu!

I vy můžete poznat své talenty pomocí testu
CliftonStrengths® od společnosti Gallup.

talenty

Odhalte vašich TOP 5 talentů nebo všech 34 talentů

Výsledky testu vám poskytnou postupné seřazení a detailný popis vašich buď 5 nejsilnějších talentů, nebo celý seznam 34 talentů uspořádaný dle síly jejich projevu. Tj. od nejsilnějších po nejslabší. Na prvních 5 talentů má smysl se zaměřit a stavět na nich svůj život. Poznáním vašich dalších talentů získáte komplexní přehled o vaší osobnosti. Rozvíjení vašich silných talentů vás povede nejen k lepším výsledkům v životě, ale především k vnitřní spokojenosti.

Můžete si vybrat:

  • TOP 5 nejsilnějších talentů: 2300,- Kč

  • Všech 34 talentů: 4100,- Kč

Objednávkový formulář:

Po kliknutí na tlačítko Koupit budete přeměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde Vás požádáme o uhrazení ceny kurzu. O provedené platbě budete informováni e-mailem platební brány.

Můžete si vybrat způsob platby kartou, pomocí elektronického bankovnictví konkrétních bank, bankovního převodu nebo platbu pomocí QR kódu. V každém případě od nás obdržíte e-mail potvrzující tuto Vaši objednávku.

Pokud zadáte platný kód slevy, uvidíte na stránce platební brány cenu sníženou o výši slevy.

Vaše údaje jsou v bezpečí

Nikdy nepředáme ani neprodáme Vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně. Veškeré osobní údaje uchováváme s ohledem na GDPR.

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100%ně zabezpečená a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay/PayU s šifrováním SSL.

Máte otázky?

V případě, že mmáte jakékoli otázky či nejasnosti, neváhejte mne kontaktovat na e-mailu marta@martavenckova.cz či telefonicky na čísle +420 777 684 008.

Těším se na Vás

Marta Věncková, koučka, školitelka a motivátorka, autorka projektu Podnikání hrou

Marta Věncková