Pro ženy s podnikatelským myšlením a velkou touhou po svobodě

Vybudujte si svobodné a výdělečné podnikání za 6 měsíců

Možná jste rozběhla podnikání s odhodláním, že vás bude nejen dobře živit, ale taky proto, že vás práce baví a naplňuje.

Ale teď? Místo, aby vám byznys šlapal jako švýcarské hodinky, vleče se jak šnek…

Možná teď:

Co budu dělat dál?

Možná jste už někdy slyšela o podnikání v MLM. Víte, že některé lidi tohle podnikání krásně uživí, ale myslíte si, že:

…a tak tu myšlenku od sebe odháníte s přesvědčením, že to není vaše cesta.

Rozumím Vám

Jako mladá holka z vesnice jsem ve svých 20ti letech odešla do velkoměsta, kde jsem byla odhodlaná žít svůj život naplno. Toužila jsem být svobodná a nezávislá. Ale bez peněz to jde těžce. Byla jsem nezkušená a naivní. A tak, když mi nafintěný kravaťák s kufříkem při prodeji krabice s čistícími prostředky říkal o svobodném podnikání, byla jsem ochotna zaplatit cokoli.

Vystřízlivěla jsem po několika reakcích mého okolí. Byly jako ledová sprcha, která moji představu o krásném životě s tlustou peněženkou v kapse rázem smyla. A teď co?

Léta jsem chodila do zaměstnání a utěšovala můj vnitřní hlas, že běžet nekonečný krysí závod je normální. A že můžu být ráda, vždyť podívej: „Ani těm ostatním se v MLM nedaří. Jsou to jen obyčejní, otravní dealeři.“

Čas plynul dál a mé srdce pištělo po svobodě a nezávislosti čím dál, tím víc. Už mne nebavilo nechávat se ponižovat despotickým šéfem, nebo plnit pro mne nesmyslné úkoly stále dokola a 12x do roka brát almužnu v podobě výplaty.

Věřím, že když člověk po něčem v životě touží, příležitosti k němu přijdou. Jde jen o to, aby je viděl a sáhl po nich v ten pravý čas. Když mi známá před léty nadšeně popisovala výhody multilevel-marketingu, váhala jsem. Přirozeně jsem se bála a nevěděla jsem, jestli jí mám důvěřovat…

…co myslíte vy? Vstoupila jsem podruhé do stejné řeky?

Snila jste jako dítě o krásném životě, kde budete dělat jen to, co vás baví a ještě při tom dobře vydělávat? Možná vám podobná představa, jako ta moje, nedá v noci spát.

Máte práci, kterou máte rádi, baví vás a ještě k tomu vám dobře vydělává. Postačí vám k ní notebook a můžete pracovat odkudkoli. A děti nejsou žádná překážka. Nejste otrokem času, máte ho dostatek pro sebe, pro děti, pro rodinu…

Sen je to krásný, ale jaká je Vaše realita?

Nakupujete, vaříte, staráte se o děti a rodinu, nemáte vůbec čas a možná řešíte nepřízeň dnešní doby nebo peníze, které z účtu tak rychle mizí. A možná budete opět rozbíhat své podnikání. Už po několikáté.

Teď by se náramně hodilo,

kdyby váš byznys frčel a vydělával, i když:

A tak byste místo strachu a nejistoty zažívala pohodu a klid v bezpečí vašeho domova anebo kdekoli na cestách. Váš život by tak nic neomezovalo. Bylo by to krásné, že?

Možná jste léta odolávala pokušení MLM vyzkoušet z důvodů obav, nedůvěry a strachu.
Nevěřila jste druhým a nevěřila jste ani sobě. 

„Já se na to prostě nehodím, neumím to…“ To jsou slova, která drtivé většině lidí nedovolí udělat svobodné rozhodnutí.

Nemůžete za to!

Často nás strachy, obavy a dezinformace (domněnky) drží v pomyslném zajetí nazvaném JISTOTA.

Jak byste se tvářila na to, kdybych vám řekla, že…

existuje způsob,
jak vydělávat v síťovém marketingu tak,
že vás to bude bavit?

Teď si možná myslíte:

Děláš si srandu? Možná někoho, ale mne NE!

Chápu vaši pochybnost. I pro mne tato představa byla kdysi dobré science fiction. Je to k nevíře, ale když jsem se naživo setkala s úspěšnými lidmi, kteří to tak prostě mají, zaujalo mne to a začala jsem se ptát:

jak bych i já mohla být zajištěná a nezávislá a nedělat přitom věci, které nechci a které mi nejdou?

Vrátím se zpět k mému příběhu. Já jsem nakonec do té pomyslné řeky podruhé vstoupila. Přijala jsem nabídku spolupráce s českou MLM společností. Začala jsem poctivě dělat vše, co mi můj parťák říkal… ale ten vysněný úspěch přesto stále nepřicházel…

Pak na scénu přišel online marketing.

Uvědomila jsem si, že online marketing je cesta ke svobodě a má představa o vysněném životě zase ožila. Vrhla jsem se do jeho studování. Jak jsem tak procházela všemi těmi kurzy, uvědomila jsem si jednu zásadní věc: 

Úspěšní lidé se nebojí zkoušet nové věci.

A tak vznikl nápad:

Propojení MLM a ONLINE MARKETINGU odbourá spoustu činností, které lidi odrazovaly od podnikání v MLM, nebo jim brání dosáhnout vytouženého úspěchu

Většina lidí, kteří pracují v MLM společnostech volí starou, klasickou cestu.

A přesně tohle online marketing s lehkostí řeší!

Věřím, že někomu může klasický způsob práce vyhovovat, ale chybou je, pokud se celý byznys v MLM staví jen na přesvědčení, že:

Mnoho lidí zklamaně odchází z MLM s mylným pocitem, že tento obchodní model není pro ně.

Potřebujeme hledat způsoby práce, které lidem vyhovují a jsou pro ně přirozené.

To chceš říct, že jde činnosti dělat tak, aby mne bavily a přitom jsem dobře vydělávala?

Ano, přesně to chci říct.​

Už nemusíte znovu zažívat něco podobného, jako Jitka nebo Ivana.

Zkušenost Jitky

Rada, kterou jsem často dostávala od mého nadřazeného partnera byla: „Více telefonuj a prezentuj. Překonej sama sebe a sháněj nové zákazníky“. Každý telefonát mne stál hodně úsilí a tak jsem to nakonec vzdala. Nebavilo mě to, i když produkty společnosti používám dodnes a považuji je za skvělé.

Zkušenost Ivany

Ráda se bavím s lidmi a nemám žádný problém doporučit dobrý produkt, se kterým mám já sama dobré zkušenosti. Lidé na mne slyšeli a já se nebála prodávat. Ale pak jsem měla lidem opět telefonovat a ptát se, jestli produkt zužitkovali, jestli jsou spokojení a nechtějí znovu koupit. Měla jsem pocit, že se vnucuji a to mi nebylo příjemné.

Lidi nebaví dělat činnosti, které jim nejdou i když se je naučí.

Pamatuji si, jak jsem i já dělala činnosti, které mi nebyly příjemné a vůbec mne nebavily. Když jsem se po několika letech na sebe podívala, zjistila jsem, že se cítím jako naprostý zoufalec, který se snaží za každou cenu něco prodat. Myslela jsem, že lidé nechápou, co jim chci říct. Pak jsem svou pozornost obrátila dovnitř sebe a zeptala jsem se, kdo já vlastně jsem.

Zjistila jsem že, v celém tom nesmyslném snažení se, CHYBĚLY DVĚ důležité VĚCI a to:

Sebepoznání a pak ještě…

Nebojte, řeknu vám i to druhé. Dejte mi chviličku 🙂 Když jsem poznala, kdo opravdu jsem a začala jsem své talenty uplatňovat v práci, začalo se mi dařit. Začala jsem mít z práce opravdovou radost, zvyšovala se má kreativita i produktivita až o 300%. Ocitala jsem se na vlně flow, o které jsem doposud jen slyšela. Větší nadšení přineslo i větší příjem.

Ne, jen jsem objevila samu sebe, své hodnoty, talenty a taky svoji vizi. Zjistila jsem, co mi v MLM sedí nejvíc a co mi jde nejlépe. Přestala jsem se trápit tím, co mi nejde a není pro mě příjemné. Sebepoznání mi ukázalo směr.

Mé talenty a vášně jsem zkombinovala s nástroji online marketingu a propojila s principy MLM.

Ano, tou druhou věcí, která v mém snažení chyběla, bylo využití moderních nástrojů online marketingu. Jejich správné použití dokáže zastoupit spoustu opakujících se činností. A tím výrazně ulehčují práci v mnoha směrech.

Práce mne teď baví a už nezažívám pocit, že dělám něco proti své vůli, něco, co není tzv. moje.

Bez sebepoznání jsme jako nevyladěné rádio...

Když dobře neznáme sebe sama, své hodnoty, talenty alias silné a slabé stránky, jsme jako rádio, které špatně hraje, protože není správně vyladěné. A co si budeme povídat, takové rádio nikdo neposlouchá. Každý od něho utíká na hony daleko. A to rádio pak začne hrát o to víc hlasitěji. Ale přidat na hlasitosti nepomůže. Bez správného naladění rádio jen chrčí a chraptí. Nakonec se rádiu vybije baterka. A tak lidé vybijejí své baterky a nabývají pocit, že „hrát“ vůbec nemají.

A teď si představte, co se stane, když se rádio dobře naladí. Jak krásně hraje, jaké nádherné tóny se z něho linou a zvědaví lidé kolem přicházejí blíž, aby ho mohli lépe slyšet.

Přesně tohle se děje, když se vyladíme na své talenty a silné stránky. Pak už stačí mít jen silný signál, tj. správně využít online marketingové nástroje a dobrou MLM společnost se štědrým provizním systémem.

Dává vám to, co tady píšu, smysl, ale hlavou vám vrtá ještě jedna otázka?

Proč vlastně dělám MLM?

Důvodů je hned několik:

Více volného času

Nejsem podnikatel, který dělá 16ky, víkendy a svátky. MLM je jediný způsob podnikání, kde se zpočátku investovaný čas úročí, to znamená, že čím větší a stabilnější síť, tím méně času věnuji práci.

Finanční nezávislost / pasivní příjem

Klasické podnikání je ve své podstatě jedno-úrovňový marketing. Buď pracujete jen sami na sebe nebo máte své zaměstnance a pouze jedna úroveň tvoří zisk. Ve více-úrovňovém marketingu tvoří zisky více úrovní, to znamená, že máte pod sebou lidi, kteří tvoří zisk. A ti mají pod sebou další lidi, kteří tvoří zisk… vzniká tak síť spolupracovníků, kde s každou další úrovní rostou mé příjmy geometrickou řadou.

Svoboda!

Více času spolu s pasivním příjmem tvoří svobodu. Časem se toto podnikání stává tzv. živým oraganizmem, který si začne žít svým vlastním tempem a to i bez mé přímé účasti. Čas odpočinku, neboli důchod přichází mnohem dřív a přináší s sebou vytouženou svobodu v podobě vysněného života.

Minimální náklady na chod firmy

K práci mi dnes stačí notebook, telefon a internetové připojení. To má dnes téměř každý. Kancelář nepotřebuji. Je jedno, jestli pracuji z domu nebo např. z pláže.

Abych mohla být v tomto podnikání úspěšná, abych mohla zažívat při své práci pocit FLOW, musela jsem nejdříve pochopit, kdo jsem, v čem jsem dobrá, jaké jsou moje silné, ale i slabé stránky. A taky jsem zjistila, že nemusím umět všechno já sama. Každý vynikáme v něčem jiném.

Někdo má kolem sebe hodně známých a je excelentní v komunikaci, někdo je rozený terapeut a nadevše rád pomáhá lidem kolem sebe, někdo dokáže lidi zcela přirozeně motivovat a někdo je přirozený lídr…

Ano, i vy máte v sobě mnoho neobjevených talentů, které vás dostanou na vlnu FLOW, abyste mohla jako podnikatel rychle vyrůst.

A abych váš růst podpořila, vytvořila jsem

talenty

zcela unikátní systém podnikání, kde se vzájemně propojují dva obchodní modely (MLM a ONLINE MARKETING) do jednoho systematického celku a to vše je ukotveno cestou sebepoznání.

Tento systém zahrnuje 3 základní oblasti:

Video reference:

Principům MLM jsem se učila od těch nejúspěšnějších. Ale ani oni nevěnovali tolik pozornosti tak důležité oblasti, jako je sebepoznání.

spirála úspěchu

Ve světě MLM se pohybuji více než 10 let a vidím to neustále. Když člověk začne dělat to, co ho baví a dělá to rád a je to v souladu s jeho talenty, dostává se do spirály úspěchu. Ti lidé pak celí rozkvetou.

Jitka H.

„Od chvíle, kdy jsem se setkala s etickým síťovým marketingem, zažívám trvalý stav, jenž lze shrnout do dvou slov – pocit bezpečí. Bezpečí ale nevnímám jako závětří, které mě ochrání před světem. Není to střecha nad hlavou, pod níž se pasivně schovám. Je to pevná půda pod nohama, na níž si mohu aktivně stavět ten nejkrásnější chrám svého života. Prostředí, které generuje čirou tvůrčí sílu a odvážné činy, o nich se mi dříve ani nesnilo! Prostor, v němž jsem schopna velké proměny, protože mi dává hluboký smysl a nejsem na ni sama. Místo, kde jsem doma mezi svými a nemusím si na nic hrát. Zde mohu být tím, kým opravdu jsem. Prostředí, v němž se snoubí podnikání s posláním, kde uspěji, když pomohu k úspěchu druhým. Tady se cítím svobodná a šťastná a stejný pocit přeji i vám.

Toužím být nezávislá, cestovat po světě, mít čas na vztah s manželem i na své děti. Máte to stejně?

Teď buďte k sobě upřímní. A odpovězte si na otázku:

Stálo by to za to, mít funkční MLM podnikání, které by v této době nic neohrožovalo?

Představte si, jaké by to bylo…

Přála bych si, abyste si i vy mohla vybudovat úspěšný a svobodný byznys.

Proto jsem vytvořila 8-týdenní online program

Cesta ke svobodnému a výdělečnému podnikání

Získáte podrobný plán s konkrétními kroky, které potřebuje vědět každý, kdo chce v MLM podnikání uspět. Ukážu vám mé osobní know-how, jak si můžete:

A to vše bez tvorby seznamu, otravného telefonování, nebo nekonečného prezentování a prodeje produktů.

Co najdete uvnitř programu?

Celý program sestává z několika modulů, ve kterých projdeme následující témata:

Modul č. 1: Bez sebepoznání to nejde aneb kdo vlastně jsem

Úspěšní podnikatelé jsou úspěšní právě proto, že znají své talenty, ví, v čem vynikají, a umí toho náležité využít. V tomto prvním modulu se zaměříme na vaše nejsilnější talenty a zvědomíme vaše životní hodnoty. To vás připraví na dráhu úspěšného podnikatele.

 • Získáte test hodnot
 • Díky rozboru vašich 5 TOP talentů zjistíte, jaké jsou vaše silné stránky a co to pro vás znamená
 • V kombinaci s vašimi dary, zájmy a stromem trhu najdeme vaši expertízu 

Modul č. 2: Vaše proč – raketový motor k úspěchu

Víte, proč podnikáte? Teprve opravdová vnitřní motivace je tím správným motorem, který vás dovede k úspěchu. Bez této motivace jste předem odsouzeni k nezdaru.

 • Vytvoříte si nástěnku osobní vize 
 • Díky hodnotám, vášním a talentům objevíte váš smysl života
 • Ujasníte si pracovní vizi

Modul č. 3: Více-úrovňový marketing pod drobnohledem

Obecné principy MLM jsou celkem známé. Vy však potřebujete pochopit síťový marketing do hloubky. Teprve to vám umožní se pro něj nadchnout a využít jej naplno. Na praktických příkladech si ukážeme principy jako duplikace, geometrická řada a další…

 • Poznáte základní principy MLM
 • Získáte přesný návod jak pracovat s principy duplikace a geometrickou řadou
 • Stanete se znalcem provizního systému, který zaručuje vaše zisky

Modul č. 4: Strategie 21.století aneb propojení MLM s online marketingem

Přesto, že základy síťového marketingu zůstávají stále v platnosti, teprve při současném využití moderních nástrojů online marketingu získáte opravdový stroj na peníze. 

 • Naučíte se strategii propojení MLM s moderními online nástroji 
 • Získáte seznam online nástrojů a přesné postupy, jak s nimi pracovat
 • Naučíte se dovednostem, jak vytvářet online-produkty

Modul č. 5: Alchymie výběru MLM společnosti

Víceúrovňový marketing je pouze nástroj. A velmi záleží na konkrétní společnosti, jak jej uchopí a nastaví. Představíme si kritéria výběru vhodné MLM společnosti, které výrazně ovlivňují šanci na úspěch.

 • Už vás nikdo neopije rohlíkem – zákoutí provizního systému v mžiku odhalíte
 • Ihned poznáte rozdíly mezi tzv. letadlem a solidní nabídkou spolupráce
 • Získáte nadhled, díky němu uvidíte vždy tu správnou cestu

V online programu jsem zúročila léta studování a učení se, za které jsem zaplatila téměř 200 000 tisíc korun. Ale nejvíce si cením těch osobních zkušeností, díky kterým vy už nemusíte nic zkoušet.

Hodnota 8-týdenního programu je 69 000,- Kč.

Odpověděla jste alespoň jednou ANO

Pak mám pro Vás mega skvělou informaci!

Právě teď můžete získat online program za zvýhodněnou cenu:

69 000,- Kč / 24 500,- Kč

Teď mám pro vás 2 zprávy, jedny špatnou a duhou dobrou.

Špatná zpráva je, že tak, jako je náročné rozjet těžkotonážní vlak, je to nejtěžší na podnikání právě ten začátek. Speciálně, pokud jste na to sama. 

Dobrá zpráva je, že jsem se rozhodla dát Vám k hodnotným vědomostem, které získáte v programu ještě i moji POMOCNOU RUKU! Chci vám dát opravdu co největší ZÁRUKU ÚSPĚCHU.

PROTO MÁM PRO VÁS TUTO OSOBNÍ VÝZVU:

Pojďme váš výdělečný byznys postavit spolu!

Pokud tuto výzvu přijmete, získáte DNES:

Program za 69 000,- Kč / 24 500,- Kč / 9 850,- Kč

a to s GARANCÍ, vracení peněz, pokud během půl roku nevyděláte 100 000,- Kč

Dělám si legraci? Ne! Myslím to opravdu vážně. Ke garanci se ještě dostaneme.

Shrňme si vše, co všechno při spolupráci se mnou získáte:

Pokud projdete mým programem, budete mj.:

Pro osobní výzvu jsem se rozhodla protože...

Váš rychlý růst přímo ovlivňuje nejen správný výběr MLM společnosti ale i člověk, který vás v ní provází. Ten vám může ledacos naslibovat, ale málokdo vám dá GARANCI, jakou vám dávám já.

Více o mě a garanci ve videu:

Přijetím této mé osobní výzvy nemůžete nic ztratit, můžete jen získat!

Získáte:

To vše za cenu: 9 850,- Kč

POZOR: Tato osobní výzva platí jen pro omezený počet zájemců. Adeptům o spolupráci chci věnovat maximum mé pozornosti, abych mohla dostát mé garanci.

Má osobní výzva NENÍ PRO KAŽDÉHO

Chcete-li se jí zúčastnit, je třeba splnit těchto 5 důležitých podmínek:

1. podmínka účasti

Půjdete do toho naplno se záměrem opravdu si za 6 měsíců postavit pevné základy vašeho výdělečného podnikání. Jste připravená nechat se vést, věnovat čas učení se novým věcem a aplikovat je ihned v praxi s mojí pomocí.

2. podmínka účasti

Jste rozhodnutá dát prioritu budování byznysu. Nebudete tříštit svoji pozornost jinými projekty. Nijak nebudete obcházet postupy a strategie, nebudete zkoušet jiné taktiky.

3. podmínka účasti

V týmu budete aktivní. Budeme společně na jedné lodi a vzájemně se díky svým talentům budeme doplňovat a pomáhat si. Své rozhodnutí vybudovat si podnikání ukotvíte aktivní registrací u mateřské společnosti (po absolvování úvodního 8-týdenního vzdělávacího programu).

4. podmínka účasti

Za své rozhodnutí a výsledky převezmete plnou zodpovědnost. Já budu dělat všechno proto, abyste postupně a správně stavěla pevné základy byznysu kámen po kameni.
Přesto, musíte vědět, že úspěch či selhání bude záležet jen na vás. Nemůžu vám pomoci, pokud vy sami za své činy a výsledky nevezmete plnou zodpovědnost. Nemůžu vám pomoct, pokud nepůjdete do akce. Jednoduše řečeno, těmi kroky si musíte projít sama. Já tam budu proto, abych vám podala pomocnou ruku a pomohla vám projít tou klikatou cestou k úspěchu.

5. podmínka účasti

Máte pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu. Firma, se kterou spolupracuji a produkty, se kterými pracuji, patří do kategorie zdravého životního stylu a tak, pokud vám toto téma není blízké, jen těžko byste se s touto výzvou ztotožnila.

Má osobní výzva NENÍ PRO VÁS, POKUD:

Pak by to totiž byla pro nás obě jen ztráta času…

Můžu vám tady slíbit, že váš byznys vyletí k výšinám jako raketoplán. Že budete na 100% úspěšná nebo že vaše podnikání bude vydělávat 100 000,- Kč měsíčně. Ale bude to jen slib. Záležet totiž bude hlavně na vás.

Ale co vám mohu GARANTOVAT, je, že:

Není v mém zájmu, nutit vás do něčeho, v čem se nebudete cítit dobře. Proto máte možnost kdykoli z výzvy odejít. Vzhledem k tomu, že vám po zakoupení zůstane přístup do online programu, nemáte v tomto případě nárok na vrácení peněz.  

Pro ty z vás, které to ale myslí vážně a dotáhnou vše do konce, dávám 100% GARANCI vrácení peněz.

V mém zájmu je, abych Vám pomohla vybudovat za 6 měsíců pevný základ byznysu, ze kterého můžete čerpat po zbytek života. Zavazuji se proto, že během 6 měsíců vyděláte víc než 100 000,- Kč.

Je to možná šílený závazek, ale za mateřskou společností, jejími produkty a svojí strategií si stojím!

Co o tomto podnikání říkají světoví lídři?

Randy Gage

„Díky síťovému marketingu mohu doslova žít život snů. Základní principy MLM podnikání se za ta léta nezměnily. Technologie a internet dosáhly masového využití a hrají v našich životech větší roli. Byla by škoda je ve spojení s MLM nevyužít.“

Robert Kiyosaki

„MLM nabízí větší hodnotu než běžné podnikání. Jde o byznys lidí, kteří si vzájemně pomáhají, aby si společně a nedílně splnili své sny.“

Vstupem do mé osobní výzvy NAVÍC získáte

členství v mém týmu, ve kterém:

POZOR! Nejde o masovou záležitost. Tato osobní výzva je

pouze pro prvních 10 zájemců

(zbývá 9 míst)

Pak tato příležitost zmizí. Uvnitř výzvy chci především lidí, kteří se nebojí jednat, jsou rozhodní a jdou do akce. Připravení investovat do sebe i svého byznysu…

Jste připravení začít?

Přijetím této mé osobní výzvy nemůžete nic ztratit, můžete jen získat!
A to:

69 000,- Kč / 24 500,- Kč / 9 850,- Kč

Osobně vám garantuji, že pokud od ukončení online programu během 6 měsíců nevyděláte 100 000,- Kč, vrátím vám celou částku.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Ano. Pokud máte chuť učit se novým věcem a jste odhodlaná vybudovat si byznys za 6 měsíců, jste tady správně.

Po zakoupení online programu dostanete přístup do členské sekce, kde vám budou postupně každý týden přibývat videa s pracovními listy, odkazy na vypracování testů a další úkoly. Program je na 8 týdnů.

Devátý týden dostanete pozvánku na online setkání, kde se domluvíme na dalším individuálním postupu práce.

Každé MLM podnikání je založeno na prodeji fyzických produktů, nebo nějaké služby. Očekává se tedy, že si produkty budete kupovat. Ale pouze pro osobní spotřebu.

Registrace budou probíhat po absolvování úvodního 8-týdenního programu.

Pokud se vám produkty společnosti nebudou zamlouvat, pak navrhuji zvážit, jestli je tato má osobní výzva opravdu pro vás. O produktech mé mateřské společnosti mluvím ve videu, které najdete na této stránce.

Můžete si samozřejmě zakoupit můj online program Cesta ke svobodnému a výdělečnému podnikání. Jsem si jistá, že program vám může pomoct ve vašem stávajícím MLM podnikání.

Jednou z podmínek přijetí mé výzvy je, že přijmete za svou mateřskou firmu, se kterou spolupracuji. To by pak bylo kontraproduktivní, pokud už svoji mateřskou MLM společnost máte. Určitě nedoporučuji tzv. „sedět na dvou židlích“. Nebylo by to profesionální.

Ne, žádné speciální vzdělání nepotřebujete.

Záleží na tom, o jakou práci jde. Ve většině případů to vůbec nevadí. Budovat podnikání můžete i při vaší stávající práci. Otázkou zůstává, jestli si zorganizujete váš čas tak, aby vám zůstal i na práci pro tento váš byznys.

V některých případech je dokonce možné stávající podnikání propojit s principy MLM a online marketingem. Pak se může byznys rozběhnout mnohem větší rychlostí.

Pro rozjezd podnikání nebudete potřebovat žádný vstupní kapitál.

Základní měsíční obratová hodnota každého spolupracovníka mé mateřské společnosti je 3450,- Kč. Za to získáte 3 (+ 1 zdarma) produkty, které můžete využít buď sami ve vaší rodině nebo je využijete ve vašem podnikání dále. Registrace u společnosti proběhne až po absolvování úvodního 8-týdenního vzdělávacího programu.

Celou částku 9850,- Kč vám vrátím pouze v případě, pokud se nám společně nepodaří vydělat vám 100 000,- Kč během 6 měsíců po skončení 8-týdenního programu.

Možná máte před sebou největší příležitost, kterou jste kdy měla. Pamatujete na můj příběh? Psala jsem v něm…

„Věřím, že, když člověk po něčem v životě touží, příležitosti k němu přijdou. Jde jen o to, aby je viděl a sáhl po nich v ten pravý čas. Když mi známá před léty nadšeně popisovala výhody multilevel-marketingu, váhala jsem. Přirozeně jsem se bála a nevěděla jsem, jestli mám důvěřovat…“

Kdybych tehdy nesáhla po nabízené příležitosti, nemohla bych vám dneska tohle psát. Přála bych si mít všechny tyhle informace už tehdy...

Máte teď 3 možnosti:

Buď:

Zůstat v pomyslném zajetí nazvaném JISTOTA a do ničeho nového se nepouštět.

Nebo:

Snažit se sama opět pořádně rozběhnout vaše stávající podnikání.

A nebo:

Přijmout mojí osobní výzvu a nechat se vést, podporovat a pomáhat si. Nebude to zadarmo. Potřebujete přiložit ruku k dílu. Můžu vám ale garantovat, že to bude stát za to!

Máte další otázky?

Napište mi: