Ověřený způsob

Jak získat zpět své zdraví?

Bez různých dietních omezení

Bez zákazů a příkazů

Bez nechutného jídla či obtěžujících příprav krabiček s jídlem

Bez pojídání desítek separovaných vitamínu či minerálů

Pokud máte pocit, že

 • Únava a vyčerpání jsou u vás na denním pořádku
 • Nestačí vám ani 10 hodin spánku, abyste se cítili odpočinutí
 • Na bolesti svalů a kloubů jste vyzkoušeli téměř všechno
 • Děláte první a poslední, a i tak nic nefunguje
 • Lékaři vás odbývají a považují za hypochondra a vy se stále necítíte dobře
 • Nemůžete se zbavit strachu z dalších zdravotních problémů a stáváte se úzkostliví
 • Jste zcela neschopní a nezbývá Vám nic jiného, než se s diagnózou smířit
nešťastný život

NEMŮŽETE ZA TO!

Podobné pocity zažívají tisíce a tisíce dalších lidí

I já jsem se léta snažila a pendlovala od lékaře k lékaři. Měla jsem složku plnou záznamů o vyšetřeních. Doktoři nevěděli, co se mnou. Nakonec mi říkali, že se se svými zdravotními potížemi mám naučit žít a dávali mi všelijaké léky. Různé diagnózy mi v seznamu přibývaly. Trpěla jsem častými mykózami, špatným zažíváním, nadýmáním, sníženou imunitou, revmatizmem a Bůh ví čím ještě.

Po letech marné snahy jsem postupně ztrácela naději, že mi něco může pomoct a že to zvládnu. Proto Vás tak dobře chápu. Vím, jaké to je, když člověk ztrácí víru v uzdravení…

Možná jste už vyzkoušeli různé potravonové doplňky a u žádného z nich jste nepociťovali změnu.

Utratili jste už dost peněz a výsledek nikde.

Uvěřili jste mezinárodním společnostem, které přišly s novým objevem té či oné zázračné látky. Ale žádný zázrak se nekonal.

A ani nemůže. Protože opomíjíme jednu ZÁSADNÍ věc pro zdraví!

Zdraví je o komplexnosti.
A to začíná už na buněčné úrovni.

A teď si zavřete oči a představte si, jaké by to bylo, kdybyste...

www.martavenckova.cz(1)

Tak co? Cítíte tu volnost a radost ze života?

Chcete být úplně zdraví až do vysokého věku?

Zazněla podobná odpověď i u Vás? Pak Vám prozradím, že i Vaše buňky se umí sami regenerovat, obnovovat, tudíž i léčit.

Základním principem je přistupovat k tělu jako k celku, jako ke společenství velice inteligentních buněk.

Každá buňka má svoji důležitou úlohu. Nelze žádnou z nich opomenout. Nejde se zaměřit jen na jednotlivé systémy či orgány. Všechno se vzájemně ovlivňuje. Když budete tělo vnímat jako společenství živých buněk, budete s nimi komunikovat a dodáte jim komplexní nutriční výživu, něhu a lásku, buňky se samy začnou regenerovat a léčit. I vaše buňky jsou toho schopny.

Dlouhá léta jsem zkoušela kde co. Vy už NEMUSÍTE! Přesně tak, jako mnozí lidé před Vámi.

Reference

Zdeňka

Téměř každý měsíc mě trápily gynekologické záněty, které se vracely jako bumerang s každou napuštěnou vanou či sladkým prohřeškem v jídelníčku. Tuto sbírku „radosti“ ještě doplňoval jeden závažnější problém – porucha krvetvorby, se kterou jsem žila 7 let.
Velké změny přišly nejen po zařazení chlorelly do jídelníčku. Jsem přesvěčena, že tomu pomohla i změna mého pohledu na sebe. Už po prvních dvou týdnech se mi srovnalo zažívání a pocítila jsem nastupující energii. Bylo to, jako kdybych se probudila z dlouhého spánku – ze spavého mědvěda se stala čilá rybička. Gynekologické záněty se mi od tě doby nevrátily. Už si mohu znovu dopřát relaxaci v horké vaně a u čokolády se nemusím bát, že se mi mlsání vymstí.

Po 3 měsících mě čekal pravidelný půlroční náběr krve. Výsledky krve byly poprvé po 7 letech naprosto v pořádku – krevní obraz se upravil. Pokaždé, když jedu z nemocnice, vlastně nejen tehdy, cítím velikou vděčnost a údiv.

Karel Kuliš

Po přechození mononukleózy jsem měl neustále zvýšené hodnoty jaterních testů. Pociťoval jsem únavu a měl vyrážku po těle. Po chřipkovém onemocnění se mi hodnoty jaterních testů vždy zvýšily. Začal jsem jíst chlorellu a jaterní testy se pomalu zlepšovaly. Pak jsem přidal ke chlorelle ještě ječmen. Po dvou letech jsem měl jaterní testy naprosto v pořádku. K doktorovi už nechodím. Raději si na jaře a na podzim dělám detoxikační očisty.

Lenka Dočkálková

Je to přesně rok, co mi po relativně jednoduché operaci vypnulo vlastní tělo a stal se ze mě téměř ležák. Běžné činnosti, jako třeba překročit práh u dveří, jít na toaletu, učesat se nebo, nedej Bože, umýt se, nebylo možné absolvovat bez doprovodu, na kterém jsem doslova visela.
Kvůli koronaviru mě nechtěl žádný lékař vyšetřit, a tak jsem v tomto stavu zůstala 2,5 měsíce. Nakonec se mi podařilo dostat k jednomu revmatologovi a verdikt zněl: akutní revmatismus. A spouštěč? Cikoliv. K tomu ještě krevní obraz nic moc, chyběly mi vitamíny, měla jsem nálezy krve v moči a tak dále. Vyfasovala jsem hromadu léků, mimo jiné kortikosteroidy v koňských dávkách.
Loni v srpnu jsem vzykoušela chlorellu a začala pracovat se svými emocemi. Meditace mi moc nešly, ale nevzdávala jsem se. Po 6ti mesících jsem byla na kontrole a světe, div se. Lékař vyzdvihoval můj krevní obraz do nebes a moč jakbysmet. Dnes mi opět lékař snížil dávku kortikoidů a kontorla za půl roku. Já už ale vím, že žádné léky potřebovat už nebudu. Cítim se totiž skvěle. 🙂

4-krokový systém "Přepni svůj semafor života na zelenou" OBSAHUJE:

Koupí celého 4-krokového systému ZÍSKÁTE:

Co všechno Vám tento 4-krokový systém přinese?

To vše za cenu: 2675,- Kč / 110 EUR

POZOR: Tato cena platí jen pro prvních 15 zájemců!

Svůj závazek vůči svým klientům totiž beru velmi vážně a chci se důsledně věnovat těm, kterým na svém zdraví opravdu záleží a vědí, že do toho chtějí jít. Proto neváhejte a zajistěte si své místo mezi prvními 15ti klienty.

K balíku ještě patří tyto bonusy:

 • Kozultace k výživě. Pomůže vám nejen upravit Váš jídelníček, ale navede Vás k vědomému jezení. Dozvíte se, co to znamená požehnat jídlu a jaký to má vliv na Vaše zdraví.
 • Meditace k odstranění bolesti od známé fyzioterapeutky Elišky Kučerové působící ve své oblasti již 34 let.
 • Brožura se zkušenostmi našich spokojených zákazníků – pokud vidíte, jak chlorella a další body pomáhají lidem s podobnými problémy, dodá Vám to velkou sílu ve vlastní práci na uzdravení
 • Šikovná krabička pro chlorellu na cesty – ochrání ji před negativními vlivy okolí

Tento 4-krokový systém PRO VÁS JE, POKUD:

Tato cena platí jen pro prvních 15 zájemců!

Pak se cena zvýší na původní cenu

5350,- Kč / 220 EUR

2675,- Kč / 110 EUR

Teď máte jedinečnou možnost stát se pánem svých buněk,
a vrátit se tak k přirozenému stavu bytí.

Úspěšnost těchto kroků je výhradně ve vašich rukou. Věřím Vám a věřím chlorelle, proto jsem ochotná dát Vám GARANCI vrácení peněz za chlorellu, tzn. 1150,-Kč / 48 EUR, pokud po dvou měsících, co sníte celou krabici chlorelly, nebudete pociťovat u sebe žádné zlepšení.

Záruka vrácení peněz po dvou měsích *

* Záruka na vracení peněz se vztahuje pouze na krabici chlorelly a to při dodržení všech pokynů od poradce a snězení celé krabice chlorelly.

Jste připraveni jít po této dobrodružné cestě ke zdraví?

Objednávkový formulář:

Po kliknutí na tlačítko Koupit budete přeměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde Vás požádáme o uhrazení ceny programu ve Vámi vybrané měně (viz formulář níže). Uvedená cena je konečná včetně poštovného a včetně DPH. Mezi tím dostanete od nás krátký e-mail potvrzující provedenou objednávku.

O provedené platbě budete informováni e-mailem platební brány. Po úspěšném zaplacení objednávky Vám pošlu e-mail s prvními informacemi o tom, jak přepnout svůj semafor života na zelenou 🙂

Vaše údaje jsou v bezpečí

Nikdy nepředáme ani neprodáme Vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně. Veškeré osobní údaje uchováváme s ohledem na GDPR.

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100%ně zabezpečená a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay/PayU s šifrováním SSL.

Máte otázky?

V případě, že mmáte jakékoli otázky či nejasnosti, neváhejte mne kontaktovat na e-mailu marta@martavenckova.cz či telefonicky na čísle +420 777 684 008.

Těším se na Vás

Marta Věncková, koučka, školitelka a motivátorka, autorka projektu Podnikání hrou

Marta Věncková