Bavím se s lidmi a téměř všichni řeší stejný problém.

V zaměstnání je to nebaví, uvažují o podnikání, ale neví v čem a jak. Někteří zkouší podnikat, ale nejde to, jak by si přáli, nevydělávají a jsou zklamaní.

Chápu to. Mé zkušenosti byly zpočátku naprosto stejné.

Možná taky toužíte po SMYSLUPLNÉM PODNIKÁNÍ, které pozitivně mění lidské životy... Ale jste na vše sami a zdá se, že při rodině to nikdy nezvládnete?

Představuji vám vlastní projekt „Podnikání hrou“, který má za cíl vytvořit přátelské podnikatelské prostředí. Lidé v něm mimo jiné procházejí sebepoznáním, což jim umožňuje nalézt svou vlastní cestu seberealizace ve společném podnikání, jehož důležitou součástí je týmová práce.

Skvělé věci nikdy nedokáže jeden člověk, ale tým

– Steve Jobs

I VY MŮŽETE úspěšně podnikat a dosáhnout
vnitřní naplnění a finanční svobodu.

Tento projekt je právě pro vás, pokud chcete dělat smysluplnou práci a na podnikání nechcete být sami. Máte rádi lidi a chcete žít v souladu se svým vnitřním nastavením.

Co mi práce v projektu přinese?

Účast v projektu přináší svobodu, volnost, zábavu, radost, ocenění.
Smyslem projektu je spolupráce. Právě týmová práce je alfou a omegou úspěchu a vysokých finančních odměn. Cílem je najít pro vás formu a styl práce, která vám nejvíc vyhovuje a ve které se můžete cítit jako ryba ve vodě.

Co když nemám s podnikáním zkušenosti a nevím jak na to?

Je možná dobře, když nemáte zkušenosti. Veškeré know-how dostanete a lidi v týmu vám pomůžou. Určitě jste v něčem výjimečný/á a můžete se stát odborníkem nebo expertem na danou oblast, která vás baví a naplňuje. Stačí objevit váš skrytý potenciál. Pak jde s týmem všechno snadněji.

Jak to probíhá, když se rozhodnu k vám do projektu vstoupit?

Bonusem našeho projektu je, že ze začátku nevyžadujeme živnostenský list. Své podnikání můžete v klidu rozběhnout a až pak, když si budete jistí, můžete svůj byznys spustit naplno.
Získáte tím čas, kdy se nemusíte vzdávat své dosavadní práce, tedy i příjmu, který vás momentálně živí. Záleží nám na tom, abyste ještě předtím, než začnete podnikat, znali své hodnoty, vášně i talenty. Proto v projektu každý mimo jiné prochází sebepoznáním, což umožní nalézt vlastní cestu seberealizace ve společném podnikání, jehož důležitou součástí je týmová práce.
Když projdete sebepoznáním, bude mnohem jednodušší najít vaši expertízu v dané oblasti. Probíhá to formou osobního koučingu a na společných týmových akcích.

Jakou mám záruku, že budu dobře vydělávat?

100% záruku vám nikdo nedá. Ale můžeme vám garantovat, že s prázdnou neodejdete. Budete se podílet na společných kampaních. A ty děláme proto, aby nám přiváděly nové zákazníky. Zákazníci se pak dělí spravedlivě mezi členy týmu. A spokojení zákazníci přinášejí peníze.
Ale ještě předtím, než přijde na počítání peněz, projdete oblastí sebepoznání, kde se dozvíte, kdo jste, poznáte své talenty a hodnoty. Časem získáte ve spolupráci s námi zkušenosti, know-how a vzdělání.

Jak velké příjmy můžu očekávat?

V málo kterém podnikání se peníze sypou hned první měsíc. Všechno chce svůj čas. Více než na rychlé výdělky se zaměřujeme na zajištění pravidelného a stabilního příjmu. Stabilita je pro nás důležitá z dlouhodobého hlediska.
Ze začátku se příjem obvykle pohybuje mezi 1500 až 3000 Kč za měsíc. Po několiak měsících ale příjem začne příjemně růst. Po roce se pravidelné příjmy pohybují v řádech několik desetitisíců.
Jak rychle se výše vašeho příjmu bude zvedat, bude záležet na několika faktorech. Například i na množství času, který budete budování svého byznysu ochotni a schopni věnovat.

A co když se rozhodnu z projektu odejít?

Z projektu můžete odejít kdykoli po vzájemné dohodě.

Můžu v projektu uspět i když si myslím, že podnikání není pro mne?

Ano, můžete. Projekt sdružuje lidi, kteří si chtějí plnit své sny. Hledají formu a styl práce, která jim nejvíc vyhovuje a ve které se můžou cítit jako ryba ve vodě. A hlavně v podnikání nechtějí být sami. Týmová práce je pro ně alfou a omegou jejich úspěchu a vysokých finančních odměn. Určitě jste v něčem vyjímeční a můžete se stát odborníkem nebo expertem na oblast, která vás baví a naplňuje. Stačí objevit svůj skrytý potenciál. Pak jde s týmem všechno snadněji.

Co je projekt Podnikání hrou?

Projekt podnikání hrou je příležitost pro lidi, kteří chtějí opustit zaměstnání, rádi by začali v něčem podnikat, ale zároveň se z jakýchkoli důvodů bojí vstoupit do světa podnikání sami.

Práce v projektu zahrnuje mnoho různých rolí a činností, různé strategie a je postavená na práci lidí v týmu. Podstatou projektu je vybrat pro každého člena týmu roli zahrnující úkoly, které mu budou ušity na míru. Každý má jiné talenty a silné stránky a každý má své vášně někde jinde. Je nutné, aby si člověk našel činnosti, které ho budou naplňovat a bude je dělat s radostí. Láska k činnosti je totiž zárukou úspěchu.

V našem společném podnikání jsou lidé, u kterých jsou zohledněny talenty, silné stránky a vášně lidí, spojení do jednoho celku, který pracuje v synergii, vznikne tím podnikatelský prostor, kde to prostě frčí.

Je to jako když utvoříte z puzzle krásný obraz. Proto každý člen týmu musí nejprve projít cestou sebepoznání. Objevit své skryté talenty a vášně. Když se člověk nezná, nemůže si pak najít pro sebe tu vhodnou, řekla bych až životní, roli.

Podnikání je rozhodnutí, ke kterému potřebujete odvahu. Je to výstup z komfortní zóny. Ne vždy dokáže být člověk tak odhodlaný něco takového udělat, ne vždy ví, co je potřeba udělat a někdy nemá podporu okolí nebo svých blízkých. To je pak všechno mnohem těžší.

Na druhé straně, podnikání dokáže dát člověku svobodu a životu křídla. Tento projekt je tu proto, aby se člověk mohl nejdřív dobře poznat, a pak v týmu dalších lidí rozkvést nejen on sám, ale taky jeho vlastní podnikání v našem společném byznysovém projektu.

Jaká je moje vize?

Mojí vizí je přispět k tvorbě světa, kde práce je dobře placená zábava. V projektu „Podnikání hrou“ je mým záměrem sestavit špičkový tým z lidí, kteří znají své hodnoty, vášně, silné stránky alias talenty, které naplno uplatňují v činnostech, které je baví. Svými talenty se vzájemně doplňují a tím jako tým dosahují lepších pracovních výsledků i vyšších peněžitých odměn. Díky této síle můžeme společně tvořit a rychleji naplňovat své sny a pozitivním způsobem ovlivňovat zdraví a životy lidí.

Proč práce v týmu?

Týmová práce přináší řadu synergických efektů. V týmu jsou lidé různých znalostí, schopností a dovedností. Každý dělá primárně, co ho baví a naplňuje, tedy v čem se realizuje. Tím se kompetence vzájemně doplňují. Optimální je stav, kdy jsou v týmu zastoupeny různé typy osobností s různými dovednostmi. Například:

  • Produktový typ
  • Zákaznický typ
  • Marketingový typ
  • Organizační typ
  • Vizionář
…a mnoho dalších včetně kombinací výše uvedeného.
Každý tak má možnost zastávat vzájemně se doplňující týmovou roli. Každý má šanci najít si v „jednom“ podnikání ty „vlastní“ činnosti, které ladí s jeho talenty a které jej tak naplňují.

Jaké principy uplatňujeme v projektu?

Projekt propojuje sílu víceúrovňového marketingu (MLM) s moderním online marketingem. Principy MLM umožňují díky geometrické řadě nejen spravedlivé. ale i finančně zajímavé odměňování pro všechny.
Moderní online marketing nabízí širokou škálu technických nástrojů a možností, jak získat nové zákazníky téměř po celém světě, jak jim pomoct s různými potížemi, nebo je inspirovat ke změně.
Propojení těchto dvou geniálních systémů umožňuje naprosto nové a moderní ponětí síťového marketingu.

Budu muset prodávat?

Většinou se MLM podnikání zakládá na prodeji nějaké služby nebo produktu. I v projektu „Podnikání hrou“ se prodávají produkty. Výjimečnost projektu tkví v tom, že zákonitě ne každý z týmu musí prodávat. Jde o tým sladěných lidí, kteří spolu tvoří celek. Můžeme to nazvat firmou, sítí, společností, nebo pobočkou…cokoli. Jednoduše řečeno, jde o partu lidí, kteří se společně podílejí na aktivitách vedoucích k prodeji. Jen každý jiným způsobem. A provize z prodeje má prostě každý.
Dneska žije naprostá většina potenciálních zákazníků více či méně v onine světě, na sociálních sítích, v různých zájmových skupinách a podobně. Tyto prostředky nabízejí úžasné možnosti prodeje.
Například někdo se podílí na tvorbě online kampaní nebo videí, na jejich přípravě, stříhání a dolaďování. Jiní zase stojí před tou kamerou a jiní to režírují. Někdo jiný dělá copywriting, reklamu, nebo tvoří prodejní stránky a někdo další komunikuje se zákazníky… Je to opravdu různé. Například stříhač videa opravdu nemusí nic prodávat. Na prodeji se podílí jiným druhem práce.

Bojíte se selhání a neúspěchu v podnikání?​

Pomůžu vám objevit a rozvinout váš potenciál, dělat práci vašich snů a stát se TOP expertem ve vaší oblíbené činnosti. Stanete se pak opravdu úspěšným.

Chcete rychlejší a spolehlivější cestu k budování byznysu? Získejte podporu od někoho, kdo už prošel dlouhou cestu a ví, co podnikání obnáší. Přidejte se k nám do týmu.

Získáte pomocnou ruku, podporu, povzbuzení a parťáky. Můžete se nechat provést oblastí sebepoznání a nastartovat vaše radostné a úspěšné podnikání v mém projektu „Podnikání hrou“! Budu Vás vést, budu Vaší oporou, budu Vaším mentorem.

Líbí se vám projekt? Možná jste to právě Vy a vaše dovednosti, které nám v týmu chybí.

Vyplňte prosím následující dotazník. Po odeslání dotazníku vás budu kontaktovat a společně projdeme oblasti vašeho zájmu. Konzultace je nezávazná pro obě strany.

Děkuji za váš zájem a těším se na vás.

Marta Věncková, koučka, školitelka a motivátorka, autorka projektu Podnikání hrou

Pomozte lidem a pošlete projekt „Podnikání hrou“ dál

Děkuji.