Zajímavá videa

Počítám s Vámi!

Pokud máte chviličku, můžete si přečíst v krátkosti můj „zelený příběh“ 🙂

Život s radostí

Můj příběh začal před léty. Narodila jsem se v době boomu antibiotik. Bez znalostí souvislostí a vedlejších účinků se tehdy předepisovaly jako zázrak réměř na všechno. Jako „tetracyklinové dítě“ jsem tím pádem trpěla různými běžnými nemocemi a občas jsem pobývala i v nemocnici, doteď si vybavuji nepříjemné chutě a vůně léků.

Protože tetracyklin vážně narušuje slizniční imunitu (což už dnes díky záskaným informacím vím), tak se v dospělosti, kolem mých 30 let, objevily další problémy. Ty už mi tak znepříjemňovaly život, že mne to přinutilo situaci řešit. A tehdy začal asi sedmiletý kolotoč návštěv ordinací, od imunologie až po gynekologii, kde mi dokonce radili, abych se se svými mykózami naučila žít. Od lékařů jsem tehdy přešla k alternativě, kde jsem hledala řešení, nikoli jen potlačení svých gynekologických a zažívacích problémů.

Vyzkoušela jsem toho hodně, spoustu přípravků, mastiček, laktobacilů, aloe, dalších potravinových doplňků, tinktur… které stály opravdu hodně peněz. Pak přišly do mého života Chlorella a Ječmen Green Ways a začal generální úklid mého těla, které se konečně začalo zbavovat nánosů škodlivin, které potřebovaly ven.

V životě je pro mne velmi důležité vědět a rozumět tomu, co se se mnou děje. Na síťových poradách, na které jsem začala docházet, jsem se od ostatních dozvěděla spoustu důležitých informací, souvislostí a dalších rad, jak upravit dávkování a jak ještě podpořit své zdraví.

Dnes mám načteno snad všechno, co se týče Zelených potravin, mám za sebou i spoustu odborných lékařských přednášek. Jakékoli další odborné informace už pro mne nejsou důležité, protože jsem pochopila základní principy a souvislosti.

Dnes vím, že chlorella a ječmen jsou super potraviny, které v jídelníčku mé rodiny budou nastálo. Dávky dávno neřešíme. Chlorellu jíme po hrstech, nepočítáme ji. Ječmen pijeme v rámci pitného režimu. Má malá dcerka Terezka (5 let) baští chlorellu a pije ječmen od 7. měsíce. Ječmen jsem nejdříve začala přimíchávat do mlíčka, kterým jsem ji přikrmovala a chlorellu jsem drtila na uvařené rozmačkané jablíčko. Dříve měla atopický ekzém a intoleranci laktózy a lepku. Dnes je maximálně v pohodě. Chodí u nás na vesnici do školky, kde vaří „normálně“, a je bez příznaků. Dokáže sníst 50 chlorell na posezení a zapíjí to ječmenem. I manžel jede v ZP s námi a je spokojený.

Pokud řešíte něco se zdravím a jste nakloněni přírodě, ZP jsou jednou z úspěšných cest. Měla jsem to štěstí a čest poznat firmu Green Ways do hloubky a můžu říct, že ji tvoří lidé, kteří chtějí pro tento svět něco udělat. Dát lidem příležitost změnit svůj život směrem ke zdraví a smysluplnosti. Díky GW můžu podnikat a jsem hrdá na to, že jsem její součástí.

Marta Věncková