Mentoring na samotě v lese

Téma: Jak prožívat štěstí

Mentoring je víkend, na kterém Vám předám své zkušenosti a znalosti z oblasti osobního rozvoje, zdraví a/nebo podnikání. Je určen pro menší skupinky (max. 4 osoby) nebo pro jednotlivce.

Budu vaším průvodcem na cestě k sebepoznání, k odhalení vašeho potenciálu a nevyužitých schopností. Získáte tak konkrétní postupy ke zkvalitnění vašeho života.

Víkendový pobyt na chatě zahrnuje:

 • 7 hodin mentoringu, v rámci kterého projdeme celým konceptem 5-ti kroků:
  • Poznání svých hodnot a vášní
  • Zbavení se vlastních strachů
  • Změna myšlení (myšlení ve velkém)
  • Víra ve splnění svých snů
  • Nalezení smyslu života
 • Ubytování (1 noc) v malebném penzionu na samotě v lese nedaleko Příbrami
 • 1 snídaně a občerstvení (nápoje, ovoce) během mentoringu (v případě obědu a večeře je možné využít dobře vybavenou kuchyňku, nebo si zajet do motorestu v Milíně)

NAVÍC BONUS – nedělní ranní cvičení s dýcháním

Co se během mentoringu naučíte

Co říkají lidé

Michaela
„Doporučuji každému, kdo se tak nějak ztrácí v dnešní uspěchané době,
kdy se na člověka valí ze všech stran hafo informací a možností, že si ani nedokáže vybrat, přešlapuje na místě a pomalu se mu vytrácí radost ze života. Kurs mi dal hodně podnětů k zamyšlení.“

Mentoring je určen pro jednotlivce, případně menší skupinky (max. 4 osoby). Proto je tady velký prostor jít do hloubky tématu, nebo se více věnovat tomu, co právě potřebujete.

Vše probíhá na chatě nedaleko Milína, nebo při procházkách v okolních lesích, formou přátelského rozhovoru, který je prokládán vlastními příběhy ze života a praktickými cvičeními z pracovních listů.

Začneme v sobotu ráno v 10:00 a v průběhu celého dne budeme pracovat na daných tématech. Pracovní část zakončíme nedělním ranním cvičením a snídaní. V případě zájmu jsem ještě k dispozici i celé dopoledne pro další konzultace.

Prožijte spokojený a oddychový víkend spojený s dobrodružným sebepoznáním

Cena: 2700,- Kč

Termín dle dohody

Vyplňte svou nezávaznou objednávku níže

Nezávazná objednávka

Máte další otázky?

Napište mi: