Klíč ke štěstí

Celodenní seminář

Před několika lety jsem byla stále víc a víc unavená. Můj život se scvrknul na vydělávání peněz a na rodinný život. Chyběla mi motivace, kterou jsem hledala na různých kurzech, ale nakonec vždy vyprchala jako smrad a zůstala mi jenom každodenní všednost dne.

Nebyl v mém životě nikdo, kdo by mi pomohl udělat si jasno v tom, o co mi v životě jde. A už vůbec jsem nevěděla kdo jsem, jaké jsou mé silné stránky, vášně a hodnoty a čím já vlastně chci přispět světu. Můj život vypadal nějak takhle:

nešťastný život

Za ztrátou několika let mého života je získané poznání.

Nechcete už nadále ztrácet svůj drahocenný čas děláním, co vás nebaví?

Existuje funkční způsob, jak se únavy a frustrace navždy zbavit. Existuje systém, metoda, jak se lépe poznat a jak si můžete i vy s největší pravděpodobností zajistit štěstí. Dostanete se do tzv.  Spirály úspěchu.

Jak odhalit a rozvinout váš potenciál a proměnit svůj život v radost?

Nejhorším typem neúspěchu je, když někdo zahodí svůj talent – pohrdne výhodou, kterou mu věnovala sama příroda.

Co kdybyste znali své talenty, silné stránky a své životní cíle?

Co kdybyste měli mapu své správné cesty k vytoužené práci, životnímu stylu, nebo partnerovi/partnerce?
Znamená to, že byste pak mohl/a žít opravdu váš naplněný život.

Opravdu moudrý je ten,
kdo pozná sám sebe!

Připravila jsem pro vás celodenní seminář, kde Vám předám svůj osobní návod, jak krok za krokem projít sebepoznáním, s jehož pomocí jsem změnila své smýšlení o sobě.

Celodenní seminář

Klíč ke štěstí

talenty

Jde o koncept, kde společně odkryjeme vaše hodnoty, vášně, talenty, silné stránky i to, kam vás to v životě táhne. Najdeme smysl a účel vašeho života. Poznáte víc sami sebe a zažijete vášeň, nadšení, dobijete si baterky a naučíte se, jak si baterky dobíjet průběžně.

Odhalit vaše pravé JÁ vám pomůže test Strengths Finder vytvořený Gallup institutem, který pomohl zjistit nejsilnější talenty více než 10 milionů lidí po celém světě. Z 34 talentů, které má každý člověk budete znát svých pět nejsilnějších talentů, ke kterým dostanete základní popis a informace o tom, jak s talenty v životě pracovat.
Pokud tyto talenty uvedete do praxe, budete šplhat nejen po správném kariérním žebříčku, ale i velice rychle.

Štěstí a úspěch vám zajistí pouze poznání sebe, svých talentů a vášní, svých hodnot a snů, svého smyslu života. Pak se rozplynou pochybnosti, frustrace a budete mít pocit (možná poprvé v životě!), že máte život ve svých rukou.

Proč právě já?

Někdy jsem byla životem doslova vláčena. Objevení mých talentů mi změnilo život. Dnes jsem zářným příkladem toho, že každý může odhalit svojí opravdovou vnitřní sílu a tím v sobě rozvinout svůj neomezený potenciál, díky kterému může dosáhnout vše, po čem touží.
Jsem kouč, školitel a motivátor, ale také neustále se učící člověk, který je fascinován myšlením a pozitivní psychologií (mimochodem jsem právě zmínila dva z mých TOP talentů)

já a Peter Urbanec
já a Jan Mühlfeit

Co se během semináře naučíte:

To vše vám odhalí, kdo opravdu jste.
Lépe se poznáte a získáte tak potřebné zdravé sebevědomí.

Reference

Michaela

Doporučuji každému, kdo se tak nějak ztrácí v dnešní uspěchané době, kdy se na člověka valí ze všech stran hafo informací a možností, že si ani nedokáže vybrat, přešlapuje na místě a pomalu se mu vytrácí radost ze života. Kurs mi dal hodně podnětů k zamyšlení.

Adam Novák

Kurz srozumitelně shrnuje to podstatné, aby člověk byl šťastný i úspěšný.​

Lída Maršálková

Přibližně v polovině loňského roku se začal můj život pomalu, ale jistě a výrazně měnit. 5.června 2017 jsem navštívila, tehdy ještě jako malý uzlíček nervů s velkými sny, ale nedostatkem motivace a odvahy, Váš workshop. O pár měsíců později, konkrétně 18. prosince jsem najednou stála ve vlastní kavárně, kterou máme s jednou z mých nejlepších přítelkyň.
Váš workshop zjevně dobře funguje,takže doufám, že v něm pokračujete 🙂 Chtěla bych Vám moc poděkovat. Jste velmi inspirativní žena a jsem vážně ráda, že jsem měla tu možnost Vás potkat. Kdybych tehdy na kurz nešla, pravděpodobně by se mi můj sen o kavárně nesplnil – nebo až o mnoho let později.

Josef Kunhart

Výklad byl prokládán praktickými cvičeními a osobními zkušenostmi.
Kurz byl velmi interaktivní a inspirativní. Odnesl jsem si mnoho podnětů k promyšlení a inspiraci. Kurzem lektorka prováděla společně se svým manželem, dvojice se vhodně doplňovala.

Co na semináři získáte:

Po semináři na vás čekají tyto BONUSY:

Na osobní konzultaci pochopíte víc souvislostí mezi talenty a vašim jednáním a dostanete návod jak své talenty, tedy jak váš potenciál dále rozvíjet. V emailech na vás čekají AHA momenty týkající se uplatnění talentů v ukázkách ze života. Vaše puzzle života se pak začne skládat rychleji.

Jestliže si účast na semináři zabezpečíte včas, získáte zvýhodněnou cenu.

Kapacita míst je omezená.

3200,- Kč

2900,- Kč

Z průzkumu společnosti Gallup vychází, že v České a Slovenské republice využívá své talenty pouze 8% lidí!

Přitom talenty, neboli vaše silné stránky, má opravdu každý. I ten, kdo si myslí, že žádné nemá, že mu nic nejde tak, jak by si přál. Každý je máme poskládané jinak. Proto je každý z nás originál

Můžu vám slíbit, že zakoupení semináře
bude ta nejlepší vaše investice. Investice do vás!

Svému semináři naprosto věřím, protože je postavený na mách několikaletých zkušenostech, proto vám poskytuji záruku vrácení peněz v případě, že vám seminář nepřinese co jste očekával/a.

30 denní záruka vracení peněz *

* Záruka na vracení peněz se nevztahuje na cenu za vyhotovení testu Strenght finder
podle metodiky Gallup, jehož  cena je 1900,-Kč a je zahrnuta v ceně semináře.

Jste připraveni získat odvahu a vyjít vstříc štěstí a úspěchu?

Sebepoznání vám dodá odvahu, zvýší vaše sebevědomí a budete mít větší šanci dělat vysněnou práci, nebo si plnit své sny jinak.

Tento seminář je pro lidi, kterým se líbí myšlenka naplněného, svobodného a radostného života.

Je toho ale daleko vice, co Vám mohu nabídnout, čím mohu vylepšit Váš život. Koukněte se na