Pryč se starými dogmaty a stereotypním myšlením!

kniha-myslete-jinak

Všechno začíná jednou myšlenkou. Možná je ten správný čas nechat se inspirovat ke změně.

Vše, co jsme, je výsledkem našich myšlenek

(Budha)

Bavím se s lidmi a téměř všichni řeší stejný problém. Zkouší podnikat, ale nedaří se jim. Nevydělávají a jsou zklamaní. Chápu to. Má zkušenost byla zpočátku naprosto stejná.

Dlouho jsem přešlapovala na místě. Byla jsem zacyklená ve světě dogmat, starých přesvědčení a omezujících limitů. Nevěřila jsem si. Dnes vím, na co se zaměřit, čeho se vyvarovat a jak se vyhnout chybám, aby podnikání rostlo rychleji.

Vytvořte si životní styl,
který vás bude bavit.

Někdo chce cestovat, odjet na pláž, někdo si chce koupit statek a starat se o koně, odstěhovat se do hor, někdo chce mít víc času pro sebe, pro rodinu, někdo chce mít spoustu drahých aut… Po čem toužíte Vy?

Nyní mi dovolte zeptat se vás:

Projekt "Podnikání hrou"

Tvoříme tým odborníků a expertů se zaměřením na zdravý životní styl

Přidejte se k nám do projektu „Podnikání hrou“, který má za cíl vytvořit přátelské podnikatelské prostředí a propojit lásku k činnostem s byznysem, jehož záměrem je pomáhat lidem. Projekt propojuje sílu víceúrovňového marketingu (MLM) s moderním online marketingem. Lidé v něm mimo jiné procházejí sebepoznáním, což jim umožňuje nalézt svou vlastní cestu seberealizace ve společném podnikání, jehož důležitou součástí je týmová práce.

Co získáte? Intenzivní vedení, podporu a know-how… Dále:

Jistou a bezpečí, nevšednost a dobrodružství, jedinečnost a uznání, komunitu lidí, kterou máte rádi, osobní a profesní růst, vyšší smysl skrze přínos druhým.

Skvělé věci nikdy nedokáže jeden člověk, ale tým

– Steve Jobs

Mojí vizí je přispět k tvorbě světa, kde práce je dobře placená zábava. V projektu „Podnikání hrou“ je mým záměrem sestavit špičkový tým z lidí, kteří znají své hodnoty, vášně, silné stránky alias talenty, které naplno uplatňují v činnostech, které je baví. Svými talenty se vzájemně doplňují a tím jako tým, dosahují lepších pracovních výsledků i vyšších peněžitých odměn. Díky této síle můžeme společně tvořit a rychleji naplňovat své sny a pozitivním způsobem ovlivňovat zdraví a životy lidí.

Představuji vám svou vizi pro tým v projektu „Podnikání hrou“:

vize: do 3 let 100000 Kč měsíčně

Týmová práce přináší řadu synergických efektů. V týmu jsou lidé různých znalostí, schopností a dovedností. Každý dělá primárně, co ho baví a naplňuje tedy v čem se realizuje.. Tím se kompetence vzájemně doplňují. Optimální je stav, kdy jsou v týmu zastoupeny různé typy osobností s různými dovednostmi.

Například:

  • Produktový typ
  • Zákaznický typ
  • Marketingový typ
  • Organizační typ
  • Vizionář

…a mnoho dalších včetně kombinací výše uvedeného

Každý tak má možnost zastávat vzájemně se doplňující týmovou roli. Každý má šanci najít si v „jedném“ podnikání ty „vlastní“ činnosti, které ladí s jeho talenty a které jej tak naplňují. V projektu „podnikání hrou“ jsou uplatněny principy multilevelmarketingu, což umožňuje nejen spravedlivé ale i finančně zajímavé odměňování pro všechny.

Bojíte se selhání a neúspěchu v podnikání?

Pomůžu Vám

Pomůžu vám objevit a rozvinout váš potenciál, dělat práci vašich snů a stát se TOP expertem ve vaší oblíbené činnosti. Stanete se pak opravdu úspěšným.

Chcete rychlejší a spolehlivější cestu k budování byznysu? Získejte podporu od někoho, kdo už prošel dlouhou cestu a ví, co podnikání obnáší. Nechte se na své cestě provázet zkušeným mentorem.

Získáte pomocnou ruku, podporu, povzbuzení a garanci. Můžete se nechat provést oblastí sebepoznání a nastartovat vaše radostné a úspěšné podnikání v mém projektu „Podnikání hrou“! Budu Vás vést, budu Vaší oporou, budu Vaším mentorem.

Líbí se vám projekt? Možná jste to právě Vy a vaše dovednosti, které nám v týmu chybí.

Vyplňte prosím následující dotazník. Po odeslání dotazníku vás budu kontaktovat a společně projdeme oblasti vašeho zájmu. Konzultace je nezávazná pro obě strany.

Děkuji za váš zájem a těším se na vás.

Marta Věncková, koučka, školitelka a motivátorka, autorka projektu Podnikání hrou

Pomozte lidem a pošlete projekt „Podnikání hrou“ dál

Děkuji.