Vaše myšlenky vytváří vaší budoucnost.

Ráda inspiruji lidi ke změně v životě.  Ať je vám můj příběh nápomocný k nalezení vašich omezujících přesvědčení.

 Jak změnou myšlení zlepšit svůj život? 

Nebyla jsem spokojená s tím, co se mi v životě děje. Byla jsem často nemocná i nešťastná. Zlobila jsem se, až do doby, kdy jsem pochopila, jak mé myšlenky ovlivňují můj osud. A že to JÁ mám v sobě tu obrovskou sílu všechno změnit. I vy jste toho schopni!

Nejlepší způsob, jak předvídat svou budoucnost, je vytvářet si ji.

Myslíme, a cítíme v rámci toho, co do těla otiskli předchozí zkušenosti. Na jejich základě si vytváříme přesvědčení, podle kterých se pak celý život řídíme. Pokud je nezměníme. 😊

Nyní mi dovolte zeptat se vás:

Změna začíná probíhat již ve chvíli, když o ní začnete přemýšlet

Vaším úkolem je rozkvést...

Pokud se v životě cítíte nespokojeně, jste často nemocní, nebo frustrovaní a chcete to mít jinak, jste na dobré cestě. Jediné, co potřebujete, je uvědomit si svou vnitřní sílu, která veškeré myšlenky přetváří ve skutečnost. Vždy jste to dělali, ale nevědomky. Na počátku je myšlenka. Ta vytváří obrazy a ty přitáhnou emoce. Všechny tři složky – myšlenka, obraz a emoce – jsou vaší vnitřní tvořivou sílou. Pokud chcete změnit to, co se vám v životě děje, potřebujete je začít vědomě používat.

Dělejte to, co chcete, ne to, co nechcete.

Proč to není tak lehké udělat?

Protože jste v zajetí svých přesvědčení. Abyste mohli začít tvořit vaši novou budoucnost, potřebujete se z okov svých starých přesvědčení osvobodit.

Každá myšlenka, kterou myslíme a každé slovo, které vyslovíme, vytváří naši budoucnost. Změníte-li své myšlení, změníte svůj život

– Louise L.Hay

Mojí vizí je přispět k tvorbě světa, kde práce je dobře placená zábava. V projektu „Podnikání hrou“ je mým záměrem sestavit špičkový tým z lidí, kteří znají své hodnoty, vášně, silné stránky alias talenty, které naplno uplatňují v činnostech, které je baví. Svými talenty se vzájemně doplňují a tím jako tým, dosahují lepších pracovních výsledků i vyšších peněžitých odměn. Díky této síle můžeme společně tvořit a rychleji naplňovat své sny a pozitivním způsobem ovlivňovat zdraví a životy lidí.

Představuji vám svou vizi pro tým v projektu „Podnikání hrou“:

vize: do 3 let 100000 Kč měsíčně

Týmová práce přináší řadu synergických efektů. V týmu jsou lidé různých znalostí, schopností a dovedností. Každý dělá primárně, co ho baví a naplňuje tedy v čem se realizuje.. Tím se kompetence vzájemně doplňují. Optimální je stav, kdy jsou v týmu zastoupeny různé typy osobností s různými dovednostmi.

Například:

  • Produktový typ
  • Zákaznický typ
  • Marketingový typ
  • Organizační typ
  • Vizionář

…a mnoho dalších včetně kombinací výše uvedeného

Každý tak má možnost zastávat vzájemně se doplňující týmovou roli. Každý má šanci najít si v „jedném“ podnikání ty „vlastní“ činnosti, které ladí s jeho talenty a které jej tak naplňují. V projektu „podnikání hrou“ jsou uplatněny principy multilevelmarketingu, což umožňuje nejen spravedlivé ale i finančně zajímavé odměňování pro všechny.

Bojíte se selhání a neúspěchu v podnikání?

Pomůžu Vám

Pomůžu vám objevit a rozvinout váš potenciál, dělat práci vašich snů a stát se TOP expertem ve vaší oblíbené činnosti. Stanete se pak opravdu úspěšným.

Chcete rychlejší a spolehlivější cestu k budování byznysu? Získejte podporu od někoho, kdo už prošel dlouhou cestu a ví, co podnikání obnáší. Nechte se na své cestě provázet zkušeným mentorem.

Získáte pomocnou ruku, podporu, povzbuzení a garanci. Můžete se nechat provést oblastí sebepoznání a nastartovat vaše radostné a úspěšné podnikání v mém projektu „Podnikání hrou“! Budu Vás vést, budu Vaší oporou, budu Vaším mentorem.

Líbí se vám projekt? Možná jste to právě Vy a vaše dovednosti, které nám v týmu chybí.

Vyplňte prosím následující dotazník. Po odeslání dotazníku vás budu kontaktovat a společně projdeme oblasti vašeho zájmu. Konzultace je nezávazná pro obě strany.

Děkuji za váš zájem a těším se na vás.

Marta Věncková, koučka, školitelka a motivátorka, autorka projektu Podnikání hrou

Pomozte lidem a pošlete projekt „Podnikání hrou“ dál

Děkuji.