Jaký bude rok 2018?

Jaký byl váš nejskvělejší, nejhezčí Silvestr? Byl to ten loňský? Nebo to byl nějaký jiný?

Prožíváte je stejně, nebo máte rádi změny? Tak či tak s příchodem tohoto Nového roku se, stejně jako každý Nový rok, rozběhnou napříč světem přání. Lidé se potkávají nebo si telefonují a vzájemně si přejí všechno nejlepší.

Číst dále

Jak naslouchat skřítkům

Znáte je? Bydlí u nás a tak nějak řídí náš život.

Dva skřítci. Nazvěme je například Štístko a Smolník. Jeden se živí emocemi jako jsou radost, pocit štěstí, pocit sebeuspokojení… Druhý se živí strachem. Zatímco jednomu se daří, druhý skomírá.

Který z nich vyhrává u vás?

Ať tak či tak, oba silně ovlivňují naše jednání a rozhodování. Komunikují s námi neustále. Bydlí totiž v našich hlavách.

Číst dále

Myslete jinak!

„To se snadno řekne“, řekne si určitě mnoho z vás. Jak na to? Kdyby tak existovala zázračná hůlka, kterou jen tak mrsknete a…

Bohužel, neexistuje. Nebo jinak. Vy sami jste tou zázračnou hůlkou. Jen vy totiž máte 100% kontrolu nad svým myšlením!

A je to venku!

Perla, která leží všude kolem, jen tak pohozená. Protože ji nikdo nezvedne a nepoužívá. Proč? Protože vás to nikdo nenaučil.

Číst dále

Čtyři kroky k úspěchu - myslete jinak, 3. krok

„Neexistuje nicotný člověk, jenom člověk, který nemá žádný cíl“

Vy jistě svůj cíl máte. Víte čeho chcete dosáhnout, nebo ne? Cíle můžou být různé. Jeden z mnoha mých cílů je vychovat z mé dcerky osobnost a nezbláznit se z toho. Další cíle jsou v pracovní oblasti. Ať už máte cíle jakékoli, to co vám pomůže rychleji je dosáhnout, je má další rada.

Malá vítězství

Číst dále

Čtyři kroky k úspěchu - myslete jinak, 2. krok

Každý den myslím na svůj sen, svojí vizi. Přemýšlím, v čem se chci posunout, co zrealizovat. Každý den mne napadají další projekty. Někdy mám toho tak plnou hlavu, že zapomínám nejen spát ale i žít. Když pak vyčerpaná sedím v křesle a nemám energii na nic, ptám se sama sebe.

„Kam až to má dojít? Kdy budu konečně spokojená?“

Číst dále